Safix® plus

Fasa gipsata.
  • Produse
  • Aplicatie
  • Documente
  • Multimedia

Produse

16092
Fasa gipsata din tesatura de tifon, impregnata cu gips natural de calitate superioara. 
Se remarca prin proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata.

Safix® plus

106199
Fasa gipsata, disponibila in mai multe dimensiuni

Informatii Produs
Numar Articol
3327301
Continut
1 Cutie
EAN
4049500264624
Informatii Produs
Numar Articol
3327331
Continut
1 Cutie
EAN
4049500264655
Informatii Produs
Numar Articol
3327411
Continut
1 Cutie
EAN
4052199030524
Informatii Produs
Numar Articol
3327431
Continut
1 Cutie
EAN
4052199039978
Informatii Produs 15 cm x 3 m
Numar Articol
3327440
Continut
1 Cutie din 2 fesi
EAN
4052199039985
Informatii Produs
Numar Articol
3327441
Continut
1 Cutie
EAN
4052199039985
Informatii Produs
Numar Articol
3327451
Continut
1 Cutie
EAN
4052199039992

2 fesi, ambalate in folie de plastic

Informatii Produs 10 cm x 3 m
Numar Articol
3327410
Continut
1 Cutie din 2 fesi
EAN
4052199030524
Informatii Produs 14 cm x 3 m
Numar Articol
3327430
Continut
1 Cutie din 2 fesi
EAN
4052199039978
Informatii Produs 20 cm x 3 m
Numar Articol
3327450
Continut
1 Cutie din 2 fesi
EAN
4052199039992
Informatii Produs Numar Articol Continut EAN
Numar Articol 3327301
1 Cutie 4049500264624
Numar Articol 3327331
1 Cutie 4049500264655
Numar Articol 3327411
1 Cutie 4052199030524
Numar Articol 3327431
1 Cutie 4052199039978
15 cm x 3 m
Numar Articol 3327440
1 Cutie din 2 fesi 4052199039985
Numar Articol 3327441
1 Cutie 4052199039985
Numar Articol 3327451
1 Cutie 4052199039992
2 fesi, ambalate in folie de plastic
10 cm x 3 m
Numar Articol 3327410
1 Cutie din 2 fesi 4052199030524
14 cm x 3 m
Numar Articol 3327430
1 Cutie din 2 fesi 4052199039978
20 cm x 3 m
Numar Articol 3327450
1 Cutie din 2 fesi 4052199039992

Aplicatie

15552
Adecvata pentru imobilizare puternica si foarte puternica.

Produs             Dimensiuni
Safix plus         6 cm x 2 m
                       10 cm x 3 m
                       12 cm x 2,7 m
                       14 cm x 3 m
                       15 cm x 2,7 m
                        20 cm x 3 m
 

Documente

ECDOC_100393581.pdf

PHAG_Cons. EU DoC_MDR_Class I

ECDOC_100209566.pdf

PHAG_Cons. EU DoC_MDD_Class I